Kontakt

Kde se nacházíme?

Zařízení poradenských a vzdělávacích služeb STEP
Kladno: Jana Palacha 1620, Kladno, 272 01          Praha: Libocký dvůr, Rybničná  18/1, Praha 6, 161 00


Úřední hodiny Kladno:
po, st, čt 8:00 – 16:00; út 8:00 – 17:30; pá 8:00 – 14:00
vyzvedávání zpráv po telefonické dohodě

Pedagogicko-psychologická poradna STEP s.r.o.,
IČ: 033 454 67; Zapsaná v OR, vedené Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 230 366.
Zapsaná v rejstříku škol a školských zařízení dne 13. 5. 2015.

Vzdělávací a diagnostické středisko STEP s.r.o.,
IČ: 06 898 149; Zapsaná v OR, vedené Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 290 966.

Jak se k nám dostanete?

Naše poradna se nachází v centru města Kladna, v těsném sousedství náměstí Svobody, v ulici Jana Palacha 1620, naproti Střední průmyslové škole. Vstoupíte velkými tmavě hnědými dřevěnými vraty a dále vlevo po schodišti do 1. patra.

Autobusem

Nejbližší zastávka autobusů MHD je “Náměstí svobody”. Na zastávce “Gymnázium” a na Autobusovém nádraží (hned vedle Divadla) rovněž staví většina autobusových linek z Prahy.

Příjezd autem z Prahy

Po dálnici směr Chomutov, odbočit směr Kladno přes Lidice a Buštěhrad, vjezd do Kladna ulicí Kročehlavskou, která dále pokračuje jako Generála Klapálka. Na semaforech u autobusového nádraží odbočit doleva, na dalších semaforech rovně kolem obchodního centra Central na další světelné křižovatce doprava do ulice Cyrila Boudy, dále na semaforu vlevo k nám. Edvarda Beneše, minout jednosměrnou ulici Saskovu a další vpravo je ulice Jana Palacha.

Po dálnici směr Karlovy Vary, odbočit směr Velká Dobrá a tam dále přes kruhový objezd do Kladna. V Kladně přes železniční přejezd stále rovně z kopce přes křižovatku se semaforem ulicí Petra Bezruče. Na další světelné křižovatce vlevo do ulice Cyrila Boudy, dále na semaforu vlevo k nám. Edvarda Beneše, minout jednosměrnou ulici Saskovu a další vpravo je ulice Jana Palacha.

Napište nám

Nevíte si rady nebo jste nenašli odpověď na vaši otázku? Neváhejte se na nás obrátit v soukromé zprávě (níže). Prosíme uveďte svoje telefonní číslo pro usnadnění kontaktu, rádi se vám budeme věnovat.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Opište, prosím, tento text:

Váš email (vyžadováno)

Chcete si objednat naše služby? Napište nám zprávu, stručně popište váš problém a připište telefonní číslo. Některý z našich pracovníků se s vámi co nejdříve spojí.

Powered by WordPress Popup

Před vyšetřením prosíme o vyplnění dotazníku o dítěti (ke stažení zde). První část dotazníku vyplní rodič. Pokud se vyšetření týká školní zralosti nebo výchovných obtíží v mateřské škole, doplní důležité informace také učitel MŠ.

K urychlení rozhodování a stanovení vhodné péče jsou vítané rovněž zprávy a informace ze zdravotní dokumentace (předchozí zprávy z psychologických vyšetření, zprávy a závěry od odborných lékařů). Užitečné jsou i ukázky prací dětí doma i v mateřské škole (namalované obrázky, vypracování drobných úkolů či pracovních listů apod.). Pokud zprávy či práce dětí máte, přineste je prosím k vyšetření (stačí kopie).

Powered by WordPress Popup

Před vyšetřením prosíme o vyplnění dotazníku o dítěti (ke stažení zde). První část dotazníku vyplní rodič. Pokud se vyšetření týká výukových nebo výchovných obtíží vě škole, doplní důležité informace také učitel ZŠ nebo výchovný poradce.

K urychlení rozhodování a stanovení vhodné péče jsou vítané rovněž zprávy a informace ze zdravotní dokumentace (předchozí zprávy z psychologických vyšetření, zprávy a závěry od odborných lékařů). Užitečné jsou i ukázky prací dětí doma i na základní škole škole (sešity, vypracování drobných úkolů či pracovních listů apod.). Pokud zprávy či práce dětí máte, přineste je prosím k vyšetření (stačí kopie).

Powered by WordPress Popup