Kontakty

KONTAKTY

Kde nás najdete?

Kladno

Pavlisova 2246/2, 272 01 Kladno

Praha

Heyrovského nám. 288/9, 162 00 Praha 6

Úřední hodiny Kladno

Pondělí, úterý, středa a čtvrtek 8:00 – 16:00
Pátek 8:00 – 14:00

Vyzvedávání zpráv po telefonické dohodě.

Dotazy na vyšetření nebo zprávy pište na: kancelar[at]ppporadna.cz

Pedagogicko-psychologická poradna STEP s.r.o.
IČ: 03345467
Sídlo: Floriánská 421, 272 01 Kladno
Provozovna: Pavlisova 2246/2, 272 01 Kladno
Zapsaná v OR, vedené Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 230 366.
Zapsaná v rejstříku škol a školských zařízení dne 13. května 2015.
Datová schránka: gjwndet

Vzdělávací a diagnostické středisko STEP s.r.o.
IČ: 06898149
Sídlo: Floriánská 421, 272 01 Kladno
Zapsaná v OR, vedené Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 290 966.
Datová schránka: j2r372y

Jak se dostanete k nám do Kladna?

Od 1. října 2018 nás najdete v centru města Kladna, v těsném sousedství náměstí Edvarda Beneše, v ulici Pavlisova 2246, mezi budovou okresního soudu v Kladně a budovou SOŠ a SOU. Jde o poslední budovu v ulici, nejlepší přístup je z náměstí Edvarda Beneše. Budova s růžovými pruhy je obklopena šedivou zídkou. Branku ovládáme dálkově po zazvonění, po vstupu do budovy pokračujte po schodech rovně proti vstupu (zvýšené přízemí).

Autobusem

Nejbližší zastávka autobusů MHD je „Náměstí svobody“. Na zastávce „Gymnázium“ a na Autobusovém nádraží (hned vedle Divadla) rovněž staví většina autobusových linek z Prahy.

Autem

Po dálnici směr Chomutov, odbočit směr Kladno přes Lidice a Buštěhrad, vjezd do Kladna ulicí Kročehlavskou, která dále pokračuje jako Generála Klapálka. Na semaforech u autobusového nádraží odbočit doleva, na dalších semaforech rovně kolem obchodního centra Central na další světelné křižovatce doprava do ulice Cyrila Boudy, dále na semaforu vlevo k nám. Edvarda Beneše, kde je nejlepší možnost k zaparkování.

Po dálnici směr Karlovy Vary, odbočit směr Velká Dobrá a tam dále přes kruhový objezd do Kladna. V Kladně přes železniční přejezd stále rovně z kopce přes křižovatku se semaforem ulicí Petra Bezruče. Na další světelné křižovatce vlevo do ulice Cyrila Boudy, dále na semaforu vlevo k nám. Edvarda Beneše, kde je nejlepší možnost k zaparkování.

Jak se dostanete k nám do Prahy?

Informace budou aktualizovány.

Chcete-li se objednat, prosím kontaktujte nás telefonicky +420 602 590 000, případně e-mailem info[at]ppporadna.cz.

Powered by WordPress Popup

Před vyšetřením prosíme o vyplnění dotazníku o dítěti (ke stažení zde). První část dotazníku vyplní rodič. Pokud se vyšetření týká školní zralosti nebo výchovných obtíží v mateřské škole, doplní důležité informace také učitel MŠ.

K urychlení rozhodování a stanovení vhodné péče jsou vítané rovněž zprávy a informace ze zdravotní dokumentace (předchozí zprávy z psychologických vyšetření, zprávy a závěry od odborných lékařů). Užitečné jsou i ukázky prací dětí doma i v mateřské škole (namalované obrázky, vypracování drobných úkolů či pracovních listů apod.). Pokud zprávy či práce dětí máte, přineste je prosím k vyšetření (stačí kopie).

Powered by WordPress Popup

Před vyšetřením prosíme o vyplnění dotazníku o dítěti (ke stažení zde). První část dotazníku vyplní rodič. Pokud se vyšetření týká výukových nebo výchovných obtíží vě škole, doplní důležité informace také učitel ZŠ nebo výchovný poradce.

K urychlení rozhodování a stanovení vhodné péče jsou vítané rovněž zprávy a informace ze zdravotní dokumentace (předchozí zprávy z psychologických vyšetření, zprávy a závěry od odborných lékařů). Užitečné jsou i ukázky prací dětí doma i na základní škole škole (sešity, vypracování drobných úkolů či pracovních listů apod.). Pokud zprávy či práce dětí máte, přineste je prosím k vyšetření (stačí kopie).

Powered by WordPress Popup

To make an appointment, please contact us by phone +420 602 590 000,

or by email info[at]ppporadna.cz.

Powered by WordPress Popup